تبلیغات
پاتوق دختر و پسرهای ایرانی - رابطه جنسی "لیونی"و"رایس"افشا شد.
پاتوق دختر و پسرهای ایرانی

 

 

 

فارس: یك وزیر پیشین رژیم‌صهیونیستی و یك روزنامه‌نگار آمریكایی از حقیقت "هم‌جنس‌باز" بودن وزیر امور خارجه رژیم‌صهیونیستی خبر دادند كه در آستانه بر عهده گرفتن پست نخست‌وزیری این رژیم‌ نیز هست و از وجود روابط جنسی وی با خانم "رایس" وزیر امور خارجه آمریكا پرده برداشتند.
پایگاه خبری "ایلاف" به نقل از روزنامه صهیونیستی "معاریو" به مناسبت پیروزی "زیپی لیونی" وزیر امور خارجه رژیم‌صهیونیستی در انتخابات درون حزبی و نزدیك شدن او به منصب نخست‌وزیری این رژیم در بخش "نام‌ها و رویدادها"ی خود نوشت: "لیونی زنی زیباروی است كه [با آمدن خود] به سیاست نیز زیبایی افزود... این زیبایی، یهودی است.
عدنان ابوزید خبرنگار پایگاه خبری ایلاف تصریح كرد: پیروزی لیونی [در انتخابات حزب كادیما] شایعات و برخی حرف‌ها را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت. از جمله این حرف‌ و حدیث‌ها می‌توان به آنچه "گلن كاسلر" روزنامه‌نگار آمریكایی در كتاب خود ذكر كرده است، اشاره كرد كه وی در كتاب خود از "هم‌جنس‌باز" بودن لیونی پرده برداشته بود.
بنا بر این گزارش، خبرنگار مذكور آمریكایی در این كتاب می‌نویسد، زیپی لیونی با دوست‌دختر خود كه "ریندی بین" نام داشت معاشرت جنسی داشته است.
ایلاف علاوه بر این افزود: همچنین از جمله این شایعات می‌توان به تصریحات خانم "لیمور لیونات" وزیر پیشین آموزش اسرائیل اشاره كرد كه وی نیز [چند ماه گذشته] از وجود روابط ‌جنسی میان لیونی و خانم "كاندولیزا رایس" [وزیر امور خارجه آمریكا] خبر داده بود.
زیپی لیونی متولد 5 ژوئن سال 1958 در فلسطین اشغالی و از خانواده‌ای با ریشه‌های لهستانی است كه در 22 سالگی به خدمت سازمان جاسوسی رژیم‌صهیونیستی [موساد] درآمد. وی بعدها اعلام كرد كه برای خاطر همسر خود از موساد جدا شده است.
زیپی لیونی از جناح راست تندرو افراطی صهیونیست‌هاست كه از سال 1980 تا 84 در حدمت موساد بود و در سال 1999 عضو كنیست [پارلمان] رژیم‌صهیونیستی شد و برای نخستین بار در مارس سال 2001 وزیر "همكاری منطقه‌ای" شد و در سال 2003 توانست دومین پست وزارتی خود را بدست بیاورد. ‏
سرانجام لیونی در سال 2005 و در زمان نخست‌وزیری "آریل شارون" و پس از كناره‌گیری "بنیامین نتنیاهو" [رهبر حزب لیكود] از پست وزارتی خود، دومین وزیر خارجه زن رژیم‌صهیونیستی شد. وی در همین سال در تاسیس حزب "كادیما" در كنار شارون و "ایهود اولمرت" نخست‌وزیر مستعفی این رژیم بود تا اینكه در زمان نخست‌وزیری اولمرت نیز در منصب وزیر وزارت خارجه باقی ماند.
زیپی لیونی كه بر روی سنگ قبر پدر خود شاهد نقشه ساختگی "اسرائیل" است، به "اسرائیل بزرگ" كه اولمرت چندی پیش معتقدان به آن را "توهم زده" خواند اعتقاد دارد.
حال خبر روابط جنسی خانم لیونی با خانم كاندولیزا رایس وزیر امور خارجه آمریكا در حالی منتشر می‌شود كه رایس نیز به نوبه خود در این امور دستی دارد. زیرا "كریس سیلیتزا"، ستون‌نویس روزنامه‌ واشنگتن پست زمانی نوشت: در محافل هم‌جنس‌بازان آمریكا این شایعه سر زبان‌ها افتاده است كه كاندی [نام اختصاری كاندولیزا رایس] هم‌جنس باز است و این یكی از مهم‌ترین دلایلی است كه باعث شده او برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 كاندیدا نشود.
چندی پیش نیز برخی رسانه‌ها از روابط عاشقانه وی با یك جوان عرب پرده برداشتند.
به گزارش روزنامه الجزائری الشروق، این جوان عرب از نزدیكان یكی از سران سیاسی عرب است كه رایس در حاشیه سفرهای خود به خاورمیانه كه به بهانه بررسی روند صلح منطقه انجام می‌شود با وی دیدار می‌كند. از آن سو این جوان عرب نیز با سفرهای خود به اروپا و آمریكا فرصت‌هایی برای دیدار با رایس به وجود می‌آورد.
پیش از آن نیز رسانه‌های آمریكایی از روابط نامشروع رایس با وزیر امور خارجه كانادا خبر داده بودند. علاوه بر آن خبرگزاری «برناما» مالزی، در اواخر شهریور سال 1385، اعلام كرد: گمانه‌زنی‌ها درباره رابطه رایس با وزیر خارجه كانادا هنگامی بروز كرد كه رایس مدتی را در تفریحگاه خصوصی "مك‌كی" وزیر امور خارجه كانادا گذراند.

عکس های خصوصی از رایس

The image “http://i27.tinypic.com/2ldahd4.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.xxiamzius.lt/numeriai/2005/07/13/foto/rais.jpg 

http://img.chitaju.ru/2008/08/vot-ona-kandaliza_11753_s__11.jpg

http://img.chitaju.ru/2008/08/vot-ona-kandaliza_11753_s__12.jpg

The image “http://img.chitaju.ru/2008/08/vot-ona-kandaliza_11753_s__21.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://tazahaie2007.blogfa.com/

طبقه بندی: General، 

نوشته شده در تاريخ دوشنبه 8 مهر 1387 توسط محمد رضا
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

موضوعات

آمار سايت