تبلیغات
پاتوق دختر و پسرهای ایرانی - 51 عمل زیبایی برای شبیه شدن ملکه مصر؟!
پاتوق دختر و پسرهای ایرانی

نلین نمیتا ( Nileen Namita ) مادری كه دارای سه فرزند می باشد، این تصمیم را حدود ۲۰ سال پیش گرفت در سال های 1987 تا 1989 درست وقتی كه به این نتیجه رسید كه در زندگی گذشته اش ملكه زیبای نیل (نفر تی تی) بوده است. تا كنون این خانم ثروتمند در حدود 200.000  پوند انگلیسی خرج كرده و 51 عمل جراحی موفق انجام داده است. جراحی های پلاستیكی این خانم ۴۹ ساله شامل: ۸ عمل بینی، ۳ عمل فك، ۲ كشیدگی پوست بالای ابرو، ۳ عمل كشیدن پوست صورت بزرگ، ۶ عمل كشیدن پوست صورت كوچك، ۳ عمل جراحی لب و ۲۶ عمل كوچك بوده است.
 

انگیزه اصلی وی از اینكار بخاطر شبیه شدن به كسی كه در زندگی قبلی اش جای وی بوده است، می باشد. او بر این باور است كه آدم ها پس از اینكه می میرند به شكل دیگری دوباره متولد می شوند و نلین در دوره قبل خود به این اعتقاد دارد كه ملكه نفرتی تی (ملكه رود نیل، همسر آخناتون Akhnaton ) در 1370 سال قبل از میلاد مسیح بوده است. دلیل دوم نلین دیدن خواب هایی از این ملكه زیبا می باشد. او بیشتر شب ها رویاهایی از این ملكه را در خواب خود میبیند و همین موضوع باعث شده است تا بر باور خود استوارتر باشد.
 


جدیدترین عكس نلین
 

                                    
سمت راست ( قبل از عمل )               سمت چپ ( در طول عمل های متعدد)
 


بعد از اتمام 51 عمل جراحی پلاستیك
 


مجسمه ای از ملكه نفرتی كه در موزه اطلس در برلین نگهداری می شودمجسمه ای از ملكه نفرتی كه در موزه اطلس در برلین نگهداری می شود

 


نوشته شده در تاريخ جمعه 13 شهریور 1388 توسط محمد رضا
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

موضوعات

آمار سايت